Meble na wymiar – idealnie dopasowane

 

Meble na wymiar – W sklepach znajdziemy ogromny wybór mebli gotowych do każdego wnętrza – kuchni, salonu, sypialni, pokoju dziecięcego czy do łazienki. Jednak nie zawsze nawet tak duży wybór jest wystarczający, aby znaleźć coś interesującego. W takiej sytuacji warto pomyśleć o skorzystaniu z usług firm wykonujących meble na wymiar.

 

Wybranie dopasowanych mebli, zarówno pod kątem ich wyglądu, jak i również ich wymiarów i kształtów nie jest takie proste, jak mogłoby się wydawać. Często wtedy, gdy uda nam się znaleźć coś w naszym stylu, wymiary danych mebli nie są odpowiednie. Problemem jest też wykończenie małych przestrzeni, na przykład kuchni, wnęk. W takich sytuacjach najlepszym wyborem będą meble na zamówienie, które można obecnie kupić w wielu zakładach stolarskich znajdujących się na terenie całego kraju

Najpopularniejsze meble na wymiar to:

  • meble kuchenne – kuchnie na wymiar
  • garderoby na wymiar
  • szafy – wnękowe, z drzwiami przesuwnymi, wolnostojące
  • meble łazienkowe – pod umywalkę i inne meble do przechowywania

Oczywiście, firmy oferujące meble na wymiar są w stanie wykonać na życzenie klientów innych typów meble, na przykład do salonu, pokoju dziecięcego, biura. Do wyboru mamy szafy, regały, biurka, półki, ramy łóżek, stoliki, aby wspomnieć tylko o kilku propozycjach, ponieważ doświadczony stolarz będzie mógł wykonać je zgodnie z życzeniami swojego klienta.


Dodatkowym atutem mebli na wymiar takich jak kuchnie, szafy, garderoby jest możliwość wybrania materiałów, z których mają być one zrealizowane. Do wyboru mamy między innymi płyty drewnopochodne, w tym płyty lakierowane, które są obecnie bardzo modne, drewno naturalne, płyty fornirowane. Wszystkie z nich w wielu wzorach i kolorach do wyboru, więc można dopasować je indywidualnie do swojego pomysłu na aranżację przestrzeni.


Oczywiście, są też minusy. Przede wszystkim za meble na wymiar będziemy musieli zapłacić więcej niż za te gotowe. Ponadto trzeba poczekać na ich wykonanie, co w przypadku kuchni na wymiar może trwać kilka miesięcy. Efekt zasługuje jednak na wyższy wydatek oraz oczekiwanie, ponieważ takie meble będą jedne w swoim rodzaju!

GALERIA FOTO:


« z 2 »